Mor Çatı’nın 25.Yılı vesilesiyle, Mor Çatı dostu kadın sanatçılar ile yürüttüğü çalışmaların sonucunda Arzu Yayıntaş tarafından tasarlanan yeni tişörtümüz ile yeni Mor Çatı logolu broş ve kolyelerimizi alarak Mor Çatı dayanışma ağının bir parçası olabilirsiniz.

adL mağazalarında satışa sunulan ve büyük ilgi gören Mor Çatı tişörtleri için morcati@morcati.org.tr adresinden sipariş verebilir veya Mor Çatı'ya uğrayarak satın alabilirsiniz. (Tişörtlerin on ve arka yüzü penye.  XL,S ve XS bedeni stoklarimizda mevcut.)

Ülkemizin önde gelen kadın moda tasarımcılarından Zeynep Erdoğan, Mehtap Elaidi,  Elif Cığızoğlu ve Ayşe Deniz Yeğin’in desenleriyle süslü bez çantaları ve Mor Çatı kupasını morcati@morcati.org.tr adresinden sipariş vererek temin edebilirsiniz. 

Kadın moda tasarımcıları Gamze Saraçoğlu, Jale Hürdoğan, Simay Bülbül, Elif Cığızoğlu ve Ayşe Deniz Yeğin’in Mor Çatı için tasarladıkları tişörtler adL tarafından üretildi ve satışa sunuldu.

Sezen Aksu, Gönül Yazar, Lale Belkıs, Ajda Pekkan, Tarkan ve Hülya Koçyiğit'in eşyalarını Aslının Dolabı web sitesinden satın alarak Mor Çatı'ya destek olabilirsiniz. http://www.aslinindolabi.com/#!mor-a/cyw3

Ülkemizin önde gelen moda tasarımcılarından Zeynep Erdoğan ve Mehtap Elaidi’nin desenleriyle süslü bez çantalar, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde açılan Mor Çatı standlarında satışa sunuldu.